Wirtualna Polska Media S.A. – partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach.

Opis stanowiska:
Projektant na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za projektowanie i optymalizację największych serwisów mediowych w Polsce. Będzie współtworzyć strategię rozwoju produktów mając przy tym zasadniczy wpływ na ich kształt.

Czego oczekujemy?

·       Minimum 2 letniego doświadczenia jako UX Designer popartego portfolio

·       Świetnych umiejętności komunikacyjnych (współpraca wewnątrz zespołu Product Design oraz osobami z innych działów organizacji), umiejętność formułowania trafnych pytań, dociekliwość

·       Umiejętności świadomego projektowania interfejsów, tworzenie makiet high fidelity i prototypów, oraz umiejętności ich prezentacji wewnątrz organizacji

·       Dobrego wyczucia, na poziomie ogółu jak i detalu na to, jaki wpływ mają Twoje decyzje projektowe na trafną interpretację interfejsu przez użytkownika

·       Dojrzałego podejścia do procesu projektowego i poczucia odpowiedzialności za rozwój powierzonych produktów oraz zrozumienia wpływu zagadnień biznesowych i technologicznych na projekt

·       Umiejętności w dobieraniu i użyciu narzędzi warsztatowych na różnych etapach procesu projektowego

·       Znajomości metod badawczych ilościowych i jakościowych

·       Znajomość Figmy będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

·       Bezpośredni udział w tworzeniu największych serwisów w polskim internecie

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Atrakcyjny pakiet  benefitów

·       Model pracy hybrydowej ( 1,2 dni w biurze) i elastyczne godziny pracy

·       Warunki do rozwoju i zdobywania unikalnego doświadczenia

·       Zgrany zespół projektantów, który opiera się na współpracy, nie rywalizacji

·       Dużą samodzielność działania

·       Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego linka

Wirtualna Polska Media S.A.

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.