Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • tworzenie interfejsów dla stron WWW, aplikacji desktop, mobile
  • projektowanie styleguide’ów oraz design systemów

Szukamy osoby, która:

  • posiada min. 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, aplikacji webowych oraz mobilnych w oparciu o design systemy i może pokazać nam swoje portfolio
  • biegle posługuje się oprogramowaniem do projektowania, np. Axure, Sketch, Figma
  • ma doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach projektowych oraz we współpracy z zespołami developerskimi
  • ma doświadczenie w pracy nad projektami tworzonymi od zera oraz z tymi już istniejącymi
    umiejętnie prezentuje i argumentuje tworzone rozwiązania
  • jest komunikatywna i umie pracować w zespole
  • jest dokładna i zwraca uwagę na szczegóły
  • ma zajawkę na UX

W zamian oferujemy:

  • pracę w 100% zdalną w pełnym wymiarze czasu
  • możliwość dołączenia do programu Multisport oraz ubezpieczenia medycznego
  • opiekę doświadczonego Team Leadera i możliwość konsultacji z ekspertami Symetrii
  • udział w cyklicznych szkolenia dopasowanych do Twoich potrzeb