Do naszego Działu UX poszukujemy UX Researcher’a. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć to przede wszystkim zaangażujesz się w projekt dotyczący rozwoju platformy e-commerce Shoper. Zespół, który czeka na Ciebie liczy obecnie 6 osób.

  • Dlaczego warto?
    jesteśmy firmą produktową – tworzymy swój własny produkt od podstaw
  • aktualnie pracujemy dla kilkudziesięciu tysięcy klientów
  • śmiało możemy powiedzieć, że nasza platforma to numer 1 wśród rozwiązań SaaS-owych dla e-commerce

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie badań usług i interfejsów użytkownika, audytów UX na istniejących produktach w celu zidentyfikowania problemów użyteczności lub błędów, które należy naprawić
  • bliska współpraca z zespołem operacyjnym oraz projektantami UX/UI w celu identyfikacji pytań badawczych i hipotez
  • współpraca w zakresie definiowania i weryfikowania wymagań biznesowych dla usług i interfejsów
  • planowanie i realizacja badań UX’owych, w tym testów użyteczności, wywiadów, ankiet, person, customer journey, wizyt w terenie oraz sesji zdalnych
  • ewangelizacja badań i wyników w organizacji
  • analizowanie, łączenie, wizualizowanie i prezentowanie wyników badań
  • budowanie dashboardów z wynikami

Co pomoże Ci w wykonywaniu zadań?

  • umiejętność dobierania metod badawczych do postawionego problemu, planowania i przeprowadzania badań UX
  • analizowanie i prezentowanie wyników badań w zrozumiały i przystępny sposób
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych produktów cyfrowych i współpracy z zespołami właścicieli produktów, inżynierów oprogramowania i interesariuszy biznesowych
  • znajomość metodyk zwinnych i pracy iteracyjnej
  • szerokie rozpoznanie trendów, umiejętność czytania raportów branżowych z obszaru UX i badań
  • sprawna obsługa Google Analytics
  • doświadczenie w e-commerce
  • znajomość metod badawczych

A co otrzymasz od nas?

  • system kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży)
  • pracę hybrydową (biuro w Krakowie mamy w samym centrum, zaraz przy Galerii Krakowskiej)
  • dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego)
  • dofinansowanie dojazdów do komunikacji miejskiej
  • ShoperUp! – unikatowy program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • eventy integracyjne
  • budżet szkoleniowy
  • strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5

Shoper S.A.

O nas:
Cześć, tu Shoper – największa platforma do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Działamy w modelu SaaS, z naszych rozwiązań korzysta obecnie ponad kilkadziesiąt tysięcy klientów. Jesteśmy liderem rynku i mamy apetyt na więcej! Rozwijamy się i tworzymy nowe funkcjonalności, które odpowiadają obecnym trendom e-commerce, pozwalając naszym klientom efektywnie prowadzić swój biznes online. Shoper to nie tylko oprogramowanie, ale również autorski system płatności, usługi do prowadzenia kampanii reklamowych, logistyki oraz szereg dodatkowych integracji, dzięki którym można dowolnie rozwijać sklep internetowy.

Nasze biura znajdziesz w Krakowie, Szczecinie i Bydgoszczy. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie mieszkała w Krakowie lub okolicach, ponieważ chcielibyśmy widywać Cię w naszym krakowskim biurze 😉