Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

UX & CX Product Designer

Lokalizacja: Warszawa (2 dni w tygodniu z biura)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 100-120 pln netto+vat/h

Zadania:

– Projektowanie UX na różnym etapie (makiety, prototypy, designy, UX copywriting)
– Iterowanie rozwiązań na podstawie wyników badań z użytkownikami
– Kompleksowe prowadzenie jakościowych i ilościowych badań UX
– Dobór formy badań i narzędzi do potrzeb i wymagań zespołu oraz dostępnych warunków
– Tworzenie, uaktualnianie i dzielenie się z zespołem personami, ścieżką podróży użytkownika, itp.

Oczekiwania:

– Min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu UX
– Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami
– Elastyczność i kreatywność w podejściu do badań
– Duża samodzielność
– Proaktywne nastawienie
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

– Znajomość usług / produktów w branży telekomunikacyjnej (mile widziane)

Oferujemy:
– Długofalową współpracę
– Możliwość rozwoju i wpływu na realizowane projekty
– Współpracę na kontrakcie B2B