Jakie będą Twoje zadania?
Optymalizacja prowadzonych projektów i organizacja pracy w teamie
Aktywne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z UX
Inicjowanie i testowanie użyteczności wdrożonych rozwiązań
Uczestniczenie w procesie Product Discovery
Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi i deweloperami
Określanie wymagań dla nowych funkcjonalności, usprawnień
Przygotowywanie wizualizacji (makiet, prototypów)

Jakie doświadczenie, kompetencje i umiejętności Ci się przydadzą?
Doświadczenie UX w projektach komercyjnych min. 3 lata
Doświadczenie w pracy z zespołem: liderskie, koordynatorskie będzie Twoim dużym atutem      Wiedza analityczna i badawcza
Dobra i skuteczna komunikacja zarówno z biznesem jak i developerami
Umiejętność budowania prototypów
Umiejętność łatwego podejmowania decyzji projektowych, umiejętność ich skutecznego uzasadnienia
Dobra organizacja i finalizowanie tematów oraz projektów
Znajomość narzędzi, w których pracujemy: Figma, Miro, Jira, Google Analytics, Product Discovery

Mile widziane:
Doświadczenie w e-commerce
Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów
Wiedza z zakresu Product Discovery

Co oferujemy? Jak się u nas pracuje?
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy
Tworzymy kameralne, zgrane zespoły
Stosujemy praktyki agile’owe
Rozwijamy kompetencje techniczne i miękkie
Oferujemy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dopłaty do wakacji, bonus na święta, bonus roczny, ubezpieczenie grupowe
Możliwości rozwoju: konferencje w Polsce, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzne, treningi umiejętności miękkich, wymiana wiedzy technicznej w firmie
“Bilet do Rozwoju” – to unikalny program szkoleń z naszymi ekspertami
Tworzymy luźną, przyjazną atmosferę bez dress code’u
…a poza tym mamy własną kawiarnię i mnóstwo inicjatyw wspierających naszych pracowników

home.pl

home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet home.pl jest liderem branży również w Europie. Misję firmy stanowi wspieranie ludzi i przedsiębiorstw kreujących e-świat. home.pl SA w swoim portfolio zawiera home.pl, AZ.pl, premium.pl oraz homecloud.pl. Zespół pracowników składa się z prawie 400 osób, które rozwijają działalność usługowo-sprzedażową, pion technologiczny, w tym dział rozwoju oprogramowania, oraz zespoły wspierające biznes takie jak min. Product Design, PMO, dział strategii i rozwoju.