UI/UX Designer praca zdalna, w niepełnym wymiarze   Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem firmy i zespołem klienta w celu tworzenia całościowych rozwiązań,
  • opracowanie aplikacji pod względem strukturalnym i funkcjonalnym, tworzenie makiet funkcjonalnych,
  • projektowanie intuicyjnych interfejsów, argumentowanie i uzasadnianie decyzji projektowych,
  • analiza i definiowanie problemów, proponowanie rozwiązań, optymalizacja istniejących rozwiązań webowych.

  Czego oczekujemy od Ciebie:

  • min. 2 lata doświadczenia w branży UX/UI popartego portfolio,
  • doświadczenia w prototypowaniu oraz tworzeniu makiet,
  • doświadczenia w tworzeniu projektów webowych,
  • zainteresowania trendami w projektowaniu i nowymi technologiami,
  • kreatywności i zdolności analitycznych,
  • lojalności, odpowiedzialności, samodyscypliny, samodzielności,
  • umiejętności poprawnej, rzeczowej, logicznej i kulturalnej komunikacji,
  • terminowości, umiejętnego zarządzania czasem i ryzykiem,
  • znajomości angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację pisaną i mówioną, motywacji i chęci do nauki.

  Oferujemy:

  • stałą współpracę z elastycznym wymiarem czasu pracy, dostosowanym do Twojej dyspozycyjności i preferencji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • udział w ciekawych i rozwojowych, międzynarodowych projektach IT,
  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,
  • możliwość wprowadzania usprawnień, otwartość na pomysły, sugestie, inicjatywy,
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i współpracy w pełnym wymiarze,
  • pracę całkowicie zdalną,
  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
  • rozliczenie miesięczne lub godzinowe.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub przez formularz: https://web-bespokers.zohorecruit.eu/recruit/Portal.na?digest=52P4qR1eiFjJMPC2TNhpL4S@Sdvps5Au5Ok0Jo@WoBI-