OBOWIĄZKI
• tworzenie architektury informacji aplikacji mobilnych i serwisów webowych
• tworzenie klikalnych prototypów i makiet
• tworzenie projektów w oparciu o dane oraz analizy ścieżek i zachowań użytkownika
• projektowanie intuicyjnych interfejsów graficznych dla aplikacji mobilnych,
serwisów webowych, podstron i procesów klienckich
• optymalizacja istniejących rozwiązań webowych

CZEGO OCZEKUJEMY

• minimum 2 lata doświadczenia w branży UX/UI
• znajomości projektowania UI na potrzeby serwisów webowych i aplikacji mobilnych
• dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji projektowych
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• zainteresowania trendami w projektowaniu i nowymi technologiami

CO OD NAS DOSTANIESZ
• stabilne zatrudnienie
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (jesteśmy otwarci na negocjacje)
• pracę w interdyscyplinarnym zespole
• dużą dawkę doświadczenie w pracy z klientami (również wagi ciężkiej)
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i autopromocji

FORMA WSPÓŁPRACY
• stała współpraca na umowę o pracę lub umowę B2B
• praca TYLKO na miejscu, w Łodzi

Prosimy o zamieszczenie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko UX/UI Designer przez agencję IMAGINE”.
CV nie zawierające wskazanej klauzuli nie będą brały udziału w rekrutacji i będą usuwane. Jeżeli chce Pan/Pani brać udział w kolejnych
rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej zgody o następującej treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych
osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez IMAGINE”.

Imagine

MAGINE to agencja interaktywna zatrudniająca specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji e-marketingowej i projektowania graficznego. Specjalizuje się w działaniach z zakresu wsparcia sprzedaży, pozycjonowania marki w internecie, promocji w sieci oraz identyfikacji wizualnej.

W portfolio IMAGINE znajduje się wiele projektów realizowanych dla największych marek, m.in: Orange, mBank, Mitsubishi Motors, Ruch SA, EnveloBank, Bank Pocztowy, PZPN, Rossmann, Sklepy Komfort, Bisnode, Confluentia Group, Pharma Care, ASUS, Henkel, Hasbro, ESA, Nest Bank, Smyk.