Opis stanowiska
W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku – polskim i zagranicznym – od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce. Szkolimy również z szeroko pojętego „UXa” oraz certyfikujemy w ramach międzynarodowego programu UX-PM.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierać nasze kompetencje w zakresie UX/UI oraz czuwać nad kompetencjami młodszych stażem kolegów i koleżanek.

Poszukujemy osoby która:

  • ma doświadczenie w projektowaniu UX i UI na poziomie senior w górę,
  • będzie chciała przejąć opiekę nad zespołem projektantów UX/UI jako mentor/leader kompetencji,
  • umie łączyć świat designu, biznesu i potrzeb użytkownika,
  • będzie pracować w Figma, mile widziane doświadczenie też w Axure,
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim,
  • pracować przy najbardziej złożowych projektach,
  • ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń – chcielibyśmy abyś prowadził/prowadziła szkolenia UX-PM.

Mile widziany przynajmniej jeden z elementów:

  • znajomość zasad UX writingu i pisania prostych tekstów,
  • doświadczenie w pracy agencyjnej/w zespole,
  • umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI.

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 10000 – 18000 zł netto (B2B) / 8500 – 15000 zł brutto (uop),
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 3000 zł rocznie,
  • płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie,
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade),
  • możliwość dołączenia do Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce,
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance,
  • możliwość pracy 100% zdalnej (lub jeśli wolisz w biurze w Poznaniu).