W Pragmatic Coders współpracujemy ze startupami z całego świata (głównie USA, UK, Dubaj, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykła firmą outsourcingową. Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań. Zobacz nasze portfolio!

Do naszego Zespołu poszukujemy Senior UX Designera. Dołącz do nas!

 

Czym będziesz się zajmować:
🔹 Tworzyć rozwiązania zgodnie z podejściem HCD, które efektywnie łączą potrzeby biznesu z potrzebami użytkownika i możliwościami technologicznymi.
🔹 Definiować wymagania użytkowników i testować przygotowane rozwiązania za pomocą testów użyteczności.
🔹 Tworzyć architekturę informacji, makiety oraz prototypy na potrzeby różnych projektów.
🔹 Prezentować decyzje projektowe zespołowi.
🔹 Dbać o constant improvement – wprowadzać takie zmiany w wytworzonych rozwiązaniach, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników.
🔹 Pomagać zespołom projektowym we wspólnym rozumieniu perspektywy użytkownika.
🔹 Współprowadzić warsztaty produktowe dla klienta wspólnie z Product Ownerem i developerami.

 

Nasze oczekiwania:
✅ Wiesz z jakich elementów składa się poprawny proces projektowy i możesz się pochwalić projektami, które w takim procesie stworzyłeś / stworzyłaś.
✅ Masz doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych – potwierdzone interesującym i aktualnym portfolio.
✅ Znasz zasady prowadzenia badań z użytkownikami (obserwacje, wywiady pogłębione, testy użyteczności).
✅ Masz min. 2 lata doświadczenia komercyjnego.
✅ Znasz język angielski i polski na poziomie min. B2

 

Mile widziane:
➡ Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.
➡ Obecność na Dribbble, Behance.
➡ Śledzisz obecne trendy i chcesz rozwijać się w obszarze UI.

 

Wynagrodzenie: 
🔸 700-1000 zł netto / dzień B2B 
(do 21000 zł netto miesięcznie) 

🔸 11000 – 15500 zł brutto UoP

 

Będąc częścią Pragmatic Coders możesz liczyć na:

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy projektami i developerami, gildia Scrum, budżet szkoleniowy, wsparcie tech leadów w ustalaniu ścieżki Twojego rozwoju itp.)
  • Autonomię i swobodę – masz możliwość zaangażowania się w rozwój produktu i realny wpływ na jego kształt
  • Jakość, która idzie w parze z biznesowym podejściem – oczywiście, że dobry kod ma znaczenie. Dlatego stosujemy Clean Code, code review oraz praktyki Continuous Delivery & Continuous Integration
  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!
  • Elastyczne godziny pracy, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej

Praca zdalna
Obecnie nasze biuro jest otwarte, ale oczywiście praca stacjonarna nie jest obowiązkowa. Lubimy ze sobą pracować, dlatego staramy się spotykać w biurze jak najczęściej, niemniej formę zdalną również opanowaliśmy już na poziomie zaawansowanym. Zespoły, w zależności od potrzeb, samodzielnie ustalają terminy spotkań w biurze.

Pragmatic Coders

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy uwielbiają stawiać czoła technologicznym wyzwaniom. Występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Pomagamy im budować produkty, które są ciekawe od strony biznesowej oraz technologicznej.

Poznaj nas bliżej!

We are PRAGMATIC

Podczas współpracy pamiętamy, że najważniejsza dla naszych partnerów jest wartość biznesowa. Nie tworzymy produktów tylko dla przyjemności lub by wyznaczać trendy w świecie nowych technologii. Przede wszystkim dostarczamy realność wartość biznesową. Czyli mieszankę pięknego designu, działających rozwiązań i produktu, który przynosi zysk. 

 

We are TEAM-PLAYERS

Nasza eksperckość oraz doświadczenie pochodzą z wiedzy i umiejętności naszych ludzi. Wiemy, jak tworzyć dobrą przestrzeń do współpracy dla osób o różnych kompetencjach i zainteresowaniach, dzięki czemu tworzymy niezawodny zespół, który nie boi się żadnych wyzwań. 

 

We TAKE OWNERSHIP

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze obietnice, gdyż jesteśmy pewni naszej ekspertyzy i wartości jakie dostarczamy. Działania mówią więcej niż słowa, a nasze case studies pokazują, co jesteśmy w stanie osiągnąć. 

 

We are PARTNERS

Szukamy partnerów, a nie klientów. Nie jesteśmy zwykłym dostawcą software'u. Chcemy od samego początku pomagać w tworzeniu oraz realizacji wizji produktu, by dostarczyć jak największą wartość biznesową. 

 

We DESIRE TO GROW

Jesteśmy skupieni na celach i dostarczeniu wartości. W trakcie pracy nad nimi uczymy się i rozwijamy. Nigdy nie usłyszysz z naszych ust, że w danym temacie wiemy już wszystko. Zawsze widzimy obszar do udoskonalenia.