Oferujemy stałą pracę na stanowisku UX Designer, miejsce pracy: Kraków (praca na miejscu, w firmie – nie chcemy podejmować współpracy zdalnej).

Wymagania:

wykształcenie wyższe
sprawność w posługiwaniu się językiem polskim, łatwość tworzenia różnego rodzaju tekstów
biegła znajomość języka angielskiego – pisanie i korekta tekstów
dobra znajomość trendów i aplikacji mobilnych
wyczucie estetyki
umiejętność makietowania – analizy oczekiwań użytkownika i przedstawienia jej w formie koncepcji graficznej
kreatywny sposób myślenia, umiejętność wyciągania wniosków
uważność (operowanie na dużych ilościach danych/zmiennych)
umiejętność współpracy z wieloosobowym zespołem

Najważniejsze zadania:

tworzenie makiet funkcjonalnych
tworzenie opisów aplikacji, dobór słów kluczowych pod kątem dotarcia do jak największej liczby odbiorców
publikacja aplikacji mobilnych na platformach Apple i Android (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane)
wspieranie zespołu produkcyjnego w doborze optymalnych funkcjonalności aplikacji
zarządzanie stronami produktowymi – dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój

Mile widziane:

doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem graficznym lub UI/UX
doświadczenie w makietowaniu/projektowaniu aplikacji mobilnych

Oferujemy:

stałe wynagrodzenie
pracę w młodym, ambitnym zespole
przyjazną atmosferę
ciekawe projekty
kartę MultiSport
prywatną opiekę medyczną