Aktualnie, do naszego zespołu w Polsce, poszukujemy UX Designera, który/a wesprze nas we współtworzeniu nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie, atrakcyjnego produktu marketing automation na rynek e-commerce.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie wireframe’ów i ścieżek użytkownika,
  • Projektowanie nowoczesnych rozwiązań ze szczególnym naciskiem na User Experience,
  • Podejmowanie decyzji dotyczących działania i wyglądu aplikacji,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim, UI Designerem i Product Ownerem (Scrum),
  • Realny wpływ na tworzenie i rozwój produktu,
  • Prowadzenie badań UX z użytkownikami.

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku UX Designer,
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Samodzielność oraz umiejętność zarządzania czasem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność stawiania hipotez, pytań i prowadzenia dyskusji,
  • Link do portfolio.

Mile widziane:

  • Znajomość Figmy,
  • Znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania, np. Scrum,
  • Znajomość narzędzi do marketing automation/wysyłki e-maili,
  • Doświadczenie w branży e-commerce,
  • Doświadczenie w UX Writingu,
  • Doświadczenie w analizie biznesowej,
  • Przedstawienie portfolio projektów komercyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i globalnym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca 100% zdalna lub z nowoczesnego biura w Gdańsku,
  • Prawdziwie przyjazną atmosferę i realne wsparcie członków zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną z uwzględnieniem członków rodziny oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Fundusz edukacyjny.

ExpertSender

ExpertSender to wielokanałowy system automatyzujący działania narzędzi marketingowych i aplikacji, takich jak: e-mail, SMS, Web Push, Mobile Push, Facebook Audiences, Google Customer Match, aplikacje mobilne i nie tylko.

Specjalizujemy się w projektowaniu wydajnych ścieżek zakupowych klienta oraz skutecznych kampanii w oparciu o marketing automation.

W ciągu 13 lat pomogliśmy już ponad 1000 markom eCommerce’owym z całego świata. Nasz zespół liczy około 50 pracowników w gdańskim oddziale.