8000-11000 PLN miesięcznie (B2B netto)

Możliwość umowy o pracę (wynagrodzenie obliczane adekwatnie do umowy)

Praca zdalna lub w biurze w Warszawie/Łodzi

Praca na cały etat

Sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy na tym stanowisku

Dimedic.eu to przychodnia online działająca na terenie Unii Europejskiej.

Oferujemy szeroki zakres konsultacji telemedycznych, które pozwalają zadbać o najważniejsze aspekty ludzkiego zdrowia. Więcej o nas

Kogo szukamy?

Szukamy projektanta, który ogarnie świetnie kwestie UX jak i UI. Zależy nam na osobie, która załapie specyfikę i ograniczenia branży telemedycznej, odnajdzie się w możliwościach i ograniczeniach istniejącego produktu, a we współpracy z zespołem będzie dostarczać rozwiązania, które spełnią cele biznesowe i sprawią, że nasi użytkownicy będą zadowoleni z otrzymanej usługi 😉

Zakres obowiązków:

Analiza wymagań biznesowych, potrzeb użytkowników oraz ograniczeń technologicznych w kontekście działania naszych produktów
Projektowanie nowych funkcjonalności lub usprawnianie istniejących, z użyciem podstawowych narzędzi i metod UX
Projektowanie docelowego interfejsu wypracowanych rozwiązań w oparciu o GUI produktu
Bliska współpraca z Product Ownerem, zespołem IT, zespołem marketingowym oraz medycznym
Prowadzenie badań UX ilościowych lub jakościowych, zależnie od konkretnych potrzeb produktu (nowy projekt, usprawnienie istniejących procesów, etc)
Budowanie i zarządzanie landing page’ami na potrzeby marketingowe,
Dbanie o spójność materiałów marketingowych i produktowych w oparciu o brandbook i GUI (przy okazjonalnej współpracy z zewnętrznymi grafikami, innymi projektantami lub zespołem marketingowym).

Nasze wymagania:

Portfolio z minimum 3 case studies swoich dotychczasowych projektów
Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu produktów i usług cyfrowych
Wykształcenie w kierunkach powiązanych z projektowaniem produktów cyfrowych (studia/kursy typu: projektowanie User Experience, Kognitywistyka, Human Computer Interaction, projektowanie usług, etc.)
Bardzo dobra znajomość narzędzi i metod projektowania UX
Umiejętności projektowania wizualnego, znajomość praktycznych podstaw projektowania interfejsów użytkownika
Umiejętność bezpośredniej współpracy z developerami
Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (aby móc bez problemu prowadzić projekty i dyskusje z interesariuszami i zespołami z różnych krajów),
Bardzo dobra znajomość programów Axure, Figma,
Dobra znajomość narzędzi analitycznych typu Hotjar, Google Analytics
Jesteś osobą, która łączy humanistyczną duszę z analitycznym podejściem, czyli to czym projektant UX powinien być 😉

Mile widziane:

Umiejętność budowanie stron na platformach Wix.com/Hubspot
Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy produktach telemedycznych

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij nam swoje CV oraz portfolio na adres: [email protected]

To apply for this job email your details to job@dimedic.eu