Kim jesteśmy?

Cześć, nazywamy się Digital First AI 👋

Jesteśmy marketingowymi freakami z pomysłem na platformę, która odczaruje mroczna stronę marketingu 😇

Dziś już tworzymy nowe produkty i biznesy, ale jeszcze niedawno pracowaliśmy w agencjach marketingowych. Przez ponad 10 lat tworzyliśmy kampanie dla największych marek w Polsce (LOT, BP, Wawel, Tally Weijl, Morele, ALDI, LOTOS, Otodom), ale przyszła pora na budowanie czegoś własnego 😉

Nasze wieloletnie doświadczenie chcemy przekuć w stworzenie platformy marketingowej, która będzie wspierać właścicieli biznesów przy budowaniu digitalowych produktów. Jesteśmy na etapie kompletowania naszego zespołu i szukamy marketingowych zajawkowiczów, którzy pomogą nam zbudować tę platformę.

Wymagania (skille i narzędzia!)

Dobra znajomość nowoczesnych narzędzi do prototypowania (najlepiej Figma)

Znajomość narzędzi Adobe (Illustrator, Photoshop)

Aktualne portfolio wykonanych prac i projektów, nad którymi pracowałeś/łaś

Istotne jest dla nas rozumienie marketingu (w szczególności digital marketingu) i procesów z nim związanych

WAŻNE – Dobra znajomość j. angielskiego

Zadania

Jako członek naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za:

Projektowanie interfejsów i funkcji naszych produktów;

Odkrywanie spostrzeżeń, wymagań, ograniczeń;

Budowanie w kierunku celów strategicznych poprzez pomoc w definiowaniu i śledzeniu wskaźników KPI;

Projektowanie testów A / B w celu weryfikacji hipotez;

Tworzenie makiet i prototypów umożliwiających naszym zespołom szybkie iterowanie i testowanie pomysłów;

Rekomendowanie najlepszych rozwiązań w oparciu o aktualne wzorce i najlepsze praktyki;

Bliska współpraca z Product Managerem oraz Strategy Directorem,

Przekazywanie pracy programistom, pomaganie im w rozwoju;

Zaprojektowanie interfejsów użytkownika i przygotowanie prototypów, które jasno pokazują, jak produkt będzie wyglądał i działał w końcowej fazie. Dostosowywanie projektów na podstawie opinii użytkowników;

Współpraca z innymi osobami w celu zagwarantowania spójnego wyglądu i działania naszych interfejsów użytkownika;

Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów z UX.

Co oferujemy?

Dowolność w wyborze formy współpracy, Ty decydujesz.

Pracę zdalną / w biurze lub model hybrydowy – do ustalenia

Nastawienie na jakość – przeprowadzamy testy, jesteśmy blisko użytkowików, dbamy o to co tworzymy

Szkolenia i rozwój kompetencji (dzielimy się wiedzą wewnętrznie, jeździmy na konferencje i kursy)

Adekwatne wynagrodzenie do Twojego doświadczenia i umiejętności

Doświadczony biznesowo, marketingowo i technologicznie team, do którego dołączysz

Do Wiadomości Dołącz Klauzulę o Przetwarzaniu Danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MaaS PRO Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).