Jesteś pomysłowy w rozwiązywaniu problemów? Przyjmujesz różne punkty widzenia i starasz się zrozumieć potrzeby innych ludzi? Znasz Gazetę Wyborczą, Wysokie Obcasy, Duży Format i chcesz wspierać rozwój nowoczesnych mediów w Polsce? Dołącz do naszego zespołu!

UX Designer

Nasze oczekiwania:
• masz doświadczenie w projektowaniu aplikacji na iOS i Android (chętnie porozmawiamy o Twoich wcześniejszych projektach),
• potrafisz optymalizować ścieżki zakupowe zapewniając doskonały User Experience,
• znasz dobrze Figmę i inne programy do projektowania (Axure, Sketch, XD),
• potrafisz prowadzić wewnętrzne warsztaty i szkolenia z zakresu UX,
• potrafisz przeprowadzać zdalne badania z użytkownikami i analizować ich wyniki,
• świetnie pracujesz w grupie, ale jednocześnie jesteś samodzielny,
• masz wybitne zdolności komunikacyjne oraz masz dar do przekazywania wiedzy innym, dogadasz się jednocześnie z programistą Java, z szefem social media i z redaktorem naczelnym,
• umiesz połączyć analityczne myślenie z nieszablonowymi rozwiązaniami,
• jesteś mistrzem organizacji, Twoja trzecia kopia Allena zaczyna się już rozrywać, a sformułowanie ‘inbox zero’ masz wytatuowane pod prawą łopatką.

Twoje zadania:
• praca nad rozwojem naszych produktów,
• zbieranie i analiza wymagań biznesowych – w formie spotkań i warsztatów z reprezentantami poszczególnych biznesów,
• analizowanie potrzeb i zachowań użytkowników,
• projektowanie interfejsów użytkownika i testowanie gotowych rozwiązań,
• analizowanie danych ilościowych za pomocą narzędzi analitycznych,
• prowadzenie badan, warsztatów, audytów użyteczności oraz tworzenie raportów,
• swoboda w wykonywaniu zadań i możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
• pracę zdalną,
• przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
• przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru),
• dużą swobodę w wykonywaniu zadań,
• możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii.

Zostaw nam swoje CV – odezwiemy się do wybranych kandydatów, przeprowadzimy rozmowę online, a kilku szczęśliwców i szczęśliwczyń poprosimy o wykonanie zadania do realizacji w domu.